O nás

Dlouhodobým cílem naší společnosti je maximální spokojenost zákazníka, vytváření podmínek, které vedou k trvalému zlepšování kvality a efektivity naší práce.

V současnosti má naše společnost 58 zaměstnanců. Provozujeme dvě autobusová nádraží: ve Špindlerově Mlýně a ve Vrchlabí. Zázemí tvoří dílny, čerpací stanice a odstavná parkoviště v areálu společnosti ve Vrchlabí. Je provozováno 30 autobusů a 1 tahač s návěsem.

V pravidelné autobusové dopravě zajišťujeme dopravní obslužnost v regionu Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Dvůr Králové, Pec Pod Sněžkou, Strážné, Benecko, Jilemnice. Dálkové linky pak ze Špindlerova Mlýna a Vrchlabí do Prahy.  V nepravidelné dopravě spolupracujeme s cestovními kancelářemi a zajišťujeme jak pobytové tak poznávací zájezdy po cellé Evropě. Jsme výhradním dopravcem fotbalového oddílu FC Vrchlabí a hokejového klubu HC Stadion Vrchlabí.

Nejvýraznější rozvoj směřujeme do opravárenství. Naše dílna byla vybavena brzdovými válci, stanicí na měření emisí, přístrojem na plnění klimatizací. Dlouhodobě provozujeme pneuservis a samozřejmostí jsou opravy všech typů autobusů, nákladních vozidel, návěsů a dodávkových vozidel.

Mezi vedlejší činnosti patří prodej motorové nafty.
Naše společnost aktivně udržuje systém řízení jakosti certifikovaný podle ISO 9001:2009. Politika jakosti společnosti je zveřejněna a jsou s ní seznámeni zaměstnanci společnosti. Cílem je kontinuální zlepšování všech výrobních procesů a obchodních činností společnosti.

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

KAD spol. s r.o.
Vápenická 475
54301 Vrchlabí
IČO: 49812947
DIČ: CZ 49812947

Working...