Historie

P1060032

Společnost KAD, spol. s r. o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí byla založena v roce 1993. V květnu 1998 zprivatizovala provozovnu Vrchlabí státního podniku ČSAD Hradec Králové. V roce 2005 se stala majitelem společnost Kontakt služby motoristům s.r.o. Turnov.

Firma KAD spol. s r.o. provozuje především autobusovou dopravu, která je doplněna nákladní dopravou. Jsme známi především jako provozovatel veřejné linkové dopravy v regionu Vrchlabska, kde provozujeme několik příměstských linek. Cestující mohou naše služby využít i na dálkové linkové dopravě, kde zajišťujeme denně sedmi autobusy přepravu osob na trase Špindlerův Mlýn – Praha a zpět. Dále pak lze naše služby využít k zajištění zájezdů a výletů. Osobní dopravu zajišťujeme 30. autobusy převážně značky MAN, Iveco a SOR.

Druhou hlavní činností je servis vozidel. Proto jsme schopni případným zájemcům nabídnout opravy nákladních vozidel a autobusů. Nově je otevřen pneuservis pro veškerá vozidla, plnění klimatizací, brzdové válce, měření emisí.

Dále se naše společnost zabývá maloobchodním prodejem pohonných hmot, kdy zákazníci jistě ocení bezhotovostní placení za čerpání PHM nejen v našem areálu ale v celé síti čerpacích stanic Kontakt – služby motoristům spol. s r.o.


V součastných letech naše firma zaměstnává 50-60 zaměstnanců.

 

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

KAD spol. s r.o.
Vápenická 475
54301 Vrchlabí
IČO: 49812947
DIČ: CZ 49812947

Working...